Чому я подорожую?

Подорож – це не про колекціонування, на мою думку. Скоріш за все, подорож – це про поставлену задачу – і виконану задачу. Подорож – це про зміну своєї свідомості. Подорож – це про загартування свого духу бути готовим до будь-якої ситуації в будь-якій точці нашої планети. Подорож – це про те, як будь-де знати як переночувати, дістати поїсти та купити квитки. Подорож – це про те, як повернутися іншим. Подорож – це про те, як стати сильнішим, менш схильним до переживання проблем, і більш схильним до виконання поставлених самим собою задач. Подорож – це про відкриття нового. Подорож – це про життя.

Луцьк та туристичні локації навколо міста за три дні!

Давайте будемо відвертими, туризм в Україні розвинений надзвичайно погано. Причиною може бути політична/економічна ситуація в країні та історичний спадок радянщини, але не про це сьогодні. Сьогодні поговоримо про позитив. 

ОПОВІДАННЯ ПРО ТРИ ПАТАГОНІЇ

Патагонія – це «країна великоногих,» це Вогняна Земля, це льодовик Періто Морено, це гори Фіцрой і Торрес-дель-Пайне. Патагонія – це романтичне життя фермерів гаучо, це смажене ягня на рожні, це дух свободи. Патагонія вабила Дарвіна, Екзюпері, Жуля Верна. Вони були в захваті. Саме така Патагонія живе в твоїй уяві.

Найпопулярніші храми Катманду

Непальські міста сповнені стародавніми та сучасними святинями. Ти можеш відчути тут природний спокій та рівновагу, навіть якщо храм розташовано у людному місці. Цікаво, що в індуїстські храми заборонено входити не індуїстам, в той час, як у буддистському храмі ти зможеш вільно потрапити на сеанс медитації. 

Як бюджетно добратися до втраченого міста інків Мачу-Пікчу в 2019 році.

Якщо Ви плануєте в Південну Америку, то втрачене місто інків Мачу-Пікчу безсумнівно потрапить у Ваш список місць, які потрібно відвідати. Спочатку Вас налякає ціна, проте з нашими порадами Ви зможете найбюджетніше потрапити в найзагадковіше місто древньої індіанської цивілізації та насолодитися містом посеред джунглів на вершині гір.

Що взяти з собою на трекінг у Непал?

Під час трекінгу Гімалаями потрібно мати при собі найнеобхідніші речі, адже подорож горами може тривати десять, а то і більше, днів. Пам’ятайте, чим важчий рюкзак, тим меншу відстань ви зможете подолати. Якщо ви хочете йти без зайвих турбот, ви можете скористатися послугами портера (Вага вашого рюкзака має бути 20 кг).

Що потрібно для візи в Болівію станом на 2019 рік?

Чи потрібна віза в Болівію? Таке питання ставить багато українців, подорожуючи до Південної Америки. Відповіді на нього шукали і ми перед нашою подорожжю. І так, що я можу сказати? Інформація для українського туриста була частково застарілою і неактуальною, через що нам довелося робити непотрібну роботу.