На цій планеті існує одна велика істина: незалежно від того, ким ти є і що робиш, коли ти по-справжньому щось бажаєш, ти досягнеш цього, адже таке бажання зародилося в душі Всесвіту. І це і є твоє призначення на Землі. (Пауло Коельйо)

MobiriseНаша команда:

"Скільки мов ти знаєш - стільки разів ти - Людина. Від себе додам: скільки культур ти побачив, стільки разів ти відкрив очі. Не давайте Вашим очам бути закритими. Подорожуйте, живіть, не гайте часу на рутину. Життя коротке, і потрібно прожити його достойно!"

Виріс у Ковелі серед поїздів, потім зрозумів, що літачки літають далі і так двічі опинився в США. "З почином",- подумав я. "Ще тобі довго до мене",- подумав Непал. Та врешті, в 2018 році ми добрались і до Непалу. А згодом була Південна Америка і тд. За спиною більше 30 країн. Той, хто тягне pi.co.ua та любить подорожувати.

"До 2016-ого року жив спокійним життям і не відав ні про які закордони. А потім ляхий попутав – так-так, саме ляхий – і в моєму паспорті з’явився перший польський «шенген». А потім все як в калейдоскопі: 70 тисяч кілометрів на авто по Європі, трансконтинентальні перельоти, 35 країн за плечима, гроші-жінки-слава. Ну ви знаєте, як це буває."

Фахівець з міжнародних відносин за освітою. Письменник за професією. Мандрівник за покликанням.

Про нас!

    Мати змогу багато і далеко мандрувати – мрія для багатьох. Якоюсь мірою, мрія – і є маленька подорож в майбутнє. Це проекція на наші задуми і бажання. Але, в «Friendly Travel», ми переконані, що світ починається якраз там, де закінчується мрія. Тому, годі мріяти! Їдьмо досліджувати світ разом з нами!

    «Friendly Travel» – це подорожі широкими просторами планети під Сонцем: від аравійських пісків до льодовиків Гренландії, від вулканів Індонезії до патагонських фіордів, від гімалайських восьмитисячників до рівнин Середньої Азії, від Бреста білоруського до Бреста французького, від Шпіцбергена і до Тасманії.     

    «Friendly Travel» – це також подорожі в часі. Разом з нами ви зможете телепортуватись в Нубію і Персію, Бірму і Цейлон, Елладу і Родезію, Абіссінію та Імперію Інків. І нехай вас не лякає те, що візи з такими позначками давно не видаються. Але, перш за все, «Friendly Travel» – це подорожі за межі шаблонів, уяви і навіть свідомості. У нас все просто: якщо на лижі – то в Іран, якщо в пошуках прохолоди – то на Вогняну Землю. 

    «Friendly Travel» – це не лише переміщення в просторі і часі. Під час наших подорожей та експедицій ми отримаємо естетичне задоволення, збагатимось культурно та інтелектуально, відзнімемо тони якісного матеріалу, випробуємо себе на міць, заведемо знайомства серед однодумців, зачілимось і заретрітимось. А головне – ви проведете час в дружній атмосфері і станете частиною нашої інтернаціональної «Friendly Family».

Якщо ти готовий змінити своє життя,
ти знаєш що робити ↓

Головна база:

м. Луцьк
Офіс буде скоро...

Контакти:

Андрій: +380932357075
Віталій: +380938414187
 

Email: friendlytravelukraine@gmail.com