Коли людина зважується на щось, то немов пірнає в стрімкий потік, який понесе її туди, де вона ніколи і не думала опинитися. (Пауло Коельйо)

free portfolio site templates

Архів:
"Її Величність Анапурна, його Величність Тілічі". Непал

21 квітня- 6 травня 2019 (16 днів). Все включено*.

Непал – країна рододендронів і яків, усміхнених людей і незвичайних фруктів. Непал – це країна, де люди вірують в 33 мільйони богів і де людей спалюють через три години після смерті. Ніби нічого не забули згадати. А ні, точно, Непал – це ше країна гір. І не абияких гір. Непал – це країна восьмитисячників.

Під час походу навколо Аннапурни, ми не тільки намотаємо більше сотні кілометрів по гімалайських стежках, піднімаючись на висоту понад 5,000 метрів, а ще й поринемо в непальську культуру. Тож не поспішайте звинувачувати гірську хворобу, коли у вас вчергове перехопить подих. Можливо ви просто не були готові до такого глибокого культурного занурення.


Хайлайти:

1. Побачимо 8-тисячники ✔
2. Поміряємо температуру в озері Тілічі, на висоті близько 5,000 метрів ✔
3. Поплаваємо в термальних джерелах серед прохолодних гір ✔
4. Прогуляємось в рододендроновому гаю ✔
5. Пройдемо з десяток підвісних мостів, як Індіана Джонс ✔
6. Відвідаємо безліч непальських сіл, які не змінились за останні декількасот років ✔
7. З’їмо найбільшу порцію дальбата, а потім ще й попросимо безкоштовну добавку ✔
8. Заведемо друзів з-посеред місцевого населення і однодумців з-закордону ✔
9. Можливо навіть попестимо дикого яка; мавпочку, як мінімум ✔
10. Поїдемо на справжнє сафарі в національному парку Чітван ✔
11. Подивимось на спалювання мерців ✔
12. Пограємо крикет на центральному стадіоні Катманду ✔
13. Зіграємо в дурня з американцями ✔

Розклад подорожі

1 День (21 квітня)
Давайте будемо відверті: Катманду – то справжня клоака. Робити там нічого. Тому, прилітаємо в Катманду, робимо усі необхідні дозволи і, не втрачаючи часу, відразу перебираємось в Бесісахар. Непальські дороги вимагають терпіння але, водночас, винагороджують терплячого мандрівника приголомшливими видами з вікна автобуса.

2 День (22 квітня)
На світанку нас чекає переїзд на індійських джипах в поселення Чаме на висоті 2,650 метрів, де й почнеться справжній високогірний трек. Прийшла пора розім’яти наші ніжки після тривалого міжнародного перельоту і покатушок не завжди зручним але супер-колоритним місцевим транспортом. 15 кілометрів від Чаме до Верхнього Пісангу буде досить для першого дня.

3 День (23 квітня)
З Верхнього Пісангу ідемо в невелике село Мананг на висоті 3,520 метрів. Сьогодні маємо пройти близько 20 кілометрів. Важливо пам’ятати, що треккінг – це не перегони. Тому будемо йти неквапливо, щоб гідно оцінити красу навколишніх ландшафтів. 

4 День (24 квітня)
По суті, сьогодні буде акліматизаційний день. Нам потрібно перебратись в село Хангзар в 5 кілометрах від Манангу на висоті 3,750 метрів. Через якийсь час без рюкзаків піднімемось на декілька сотень метрів вгору і повернемось назад в Хангзар. Усе заради акліматизації перед завтрашнім марш-кидком в напрямку озера Тілічі.

5 День (25 квітня)
Коротко кажучи, сьогодні буде один з найважчих днів у Вашому житті, про який Ви будете складати легенди і яким пишатимуться всі Ваші нащадки! Нам потрібно дійти до базового табору Тілічо на висоті понад 4,900 метрів. Але – ну як же без але – зусилля будуть того варті.  

6 День (26 квітня)
Кульмінаційний момент походу – його величність озеро Тілічі. З однойменного базового табору ідемо безпосередньо до самого озера і пізніше повертаємось до того ж табору. На цьому озері ні покупаєшся ні рибку не половиш. Але вражень буде вдосталь.

7 День (27 квітня)
З базового табору Тілічі рухаємось далі по маршруту навколо Анапурни. Наша ціль – село Як Харка. Сьогодні можемо зітхнути з полегшенням: з висоти в понад 4,900 метрів спускаємось до 4,010 метрів.

8 День (28 квітня)
Зітхати з полегшенням будемо не довго. Вранці восьмого дня знову чимчикуємо вгору в напрямку села Торунг Педі на висоті 4,450 метрів. Ну нічого, ми вже звикли до такої висоти.

9 День (29 квітня)
З Торунг Педі спускаємось в Муктінатх на висоті 3,800 метрів. Але нехай вас не заспокоює і не вводить в оману слово «спуск». Бо спускатись в Муктінатх ми будемо через перевал Торунг-Ла на висоті 5,416 метрів. А ви вже раніше підіймались на таку висоту? Штурм перевалу буде непростим, але штурмувати доведеться. Інакше в Муктінатх не добратись.

10 День (30 квітня)
Сьогодні нас чекає нескладний трек з Муктінатху в Джомсом, повз фруктові сади і гірську річку.

11 День (1 травня)
З Джомсома добираємося громадським транспортом в поселення Татопані. Після стількох днів виснажливого треку високо в горах, ми заслужили на королівський відпочинок в гарячих джерелах з видом на величні Гімалаї.

12 День (2 травня)
Їдемо в Покхару, щоб оглянути місто. Тільки це буде не зовсім звичайний огляд міста. Якщо коротко, то сьогодні усі будемо літати над містом на параглайдах. Крім того, подивимось на Гімалаї з нового ракурсу. День проводимо в компанії місцевих жителів, ділимося з ними своїм досвідом та переживаннями. Вечеря в гостинному кругу непальської сім'ї.

13 День (3 травня)
Переїжджаємо в місто Бхаратпур, щоб познайомитись з тваринним світом Непалу під час сафарі по національному парку Чітван. Так-так, вам не почулось. Сафарі бувають не тільки в Африці. Якщо пощастить, в Чітвані можна зустріти слонів, бенгальських тигрів, носорогів, крокодилів, бородавочників і багатьох інших менш крупних представників непальської фауни.
14 День (4 травня)
Сьогодні повертаємось в Катманду. Щоб дорога не була такою нудною і монотонною, робимо тривалий привал для рафтингу. І будьте обережні. Кажуть, місцеві річки кишать алігаторами.

15 День (5 травня)
Катманду – то справжня клоака. Про це ми казали раніше і це правда. Місто засипане сміттям, а запах збиває з ніг навіть найдужчих українських козаків. Але ви ж не думали, що ми дозволимо вам не побачити це все на власні очі. Розбавимо прогулянку містом вилазкою в Пашупатінах, де спалюють мерців, і грою в крикет з місцевими пацанами.

16 День (6 травня)
Повертаємось в Україну.


Рівень складності:
Вище середнього. Пройти 20-30 км містом для Вас має бути нормою. Інакше Вам потрібно буде налягти на пробіжки і фізичні вправи при підготовці до подорожі.
Розмір групи:
8-12 людей

Ціна програми включає*:

• Переліт Київ - Катманду - Київ
• Вартість непальської візи
• Послуги професійного місцевого гіда та двох українських
• Сніданки і вечері по довжині треку
• Житло під час усієї подорожі
• TIMS і перміт на трек в національний парк Анапурни
• Усі трансфери по Непалу наземним транспортом
• Параглайдинг в Покхарі
• Сафарі в Чітвані
• Рафтинг гірською річкою.

Додаткові витрати (200-300€):

• Харчування, не передбачене програмою
• Витрати на власний розсуд
• Страхування.

Додаткові бонуси:

• Фото з мавпочкою
• Дізнаємося багато цікавих деталей по історії і культурі Непалу
• Нові корисні знайомства в Непалі.

Головна база:

м. Луцьк
Офіс буде скоро...

Контакти:

Андрій: +380932357075
Віталій: +380938414187
 

Email: friendlytravelukraine@gmail.com