Таємниця щасливого існування в тому, щоб бачити тільки хороше, радіти кожній прожитій миті і в той же час пам’ятати про ложку масла в склянці води. (Пауло Коельйо)

how to create a site


Архів:
"На Лофотенах і в афігітєльних плащах", Норвегія

17 травня - 26 травня 2019 (10 днів). Майже все включено*. 850€

Якщо в Норвегію, то на Лофотени. За 7 днів ми об’їдемо усі культові місця цього архіпелагу, приділяючи особливу увагу рибацьким селам, холодним пляжам, скелястим пагорбам, і червоним рорбу. Основний акцент подорожі – естетичне задоволення від краєвидів. Лише досвідчені мандрівники зможуть не збожеволіти від фантастичного ландшафту Лофотенів. Хоча ми цього не гарантуємо.

Що ми можемо гарантувати так це вечори зі смачним грилем на арктичних пляжах. Якщо ви любите ходити на шашличок до лісу, то акулячі стейки на норвезькому узбережжі вам точно сподобаються!Хайлайти:

1. Будемо приголомшені величними краєвидами Райне, Сеньї ✔
2. Скуштуємо стейк з китового м'яса ✔
3. Покупаємося в холодних водах Атлантики ✔
4. Поплаваємо на каяках ✔
5. Будемо грітись біля вогнища на пляжі холодними вечорами ✔
6. Зрозуміємо, що в Норвегії влітку немає вечорів ✔
7. Будемо обжиратись лососем і заливатись карськом (карськ вирішили послати подалі, після  того, як прочитали рецепт приготування) ✔


Розклад подорожі

1 День (17 травня)
Прилітаємо в Гданськ. Проводимо день в місті. Знайомимося з групою та містом.

2-3 День (18-19 травня)
Прилітаємо в Тромсо. Їдемо на острів Сенья, який технічно не є частиною Лофотенського архіпелагу але вписується в нашу подорож за духом. Піднімаємось на вершину Хестен. В принципі, емоцій буде достатньо для початку. Після того піднімемось ще й на іншу вершину: 960-метровий Кванан, щоб полюбуватись суворою норвезькою природою через менш суворі рожеві вечірні промені.

4 День (20 травня)
Вранці їдемо на паром, щоб передислокуватись на острів Андойа. Піднімемось на Матінден. Сам пагорб невисокий, але види запропонує просто чарівні. Проведемо решту дня на білосніжному Арктичному пляжі. Під вечір поїдемо ховатись від літньої прохолоди в затишний будиночок неподалік.

5 День (21 травня)
Їдемо в Свольвер. А там знову хайкінг в гори. Якщо точніше, піднімемось на оглядовий майданчик над містечком, звідки можна роздивитись як саме поселення так і фьорд поруч. Найвідважніші зможуть піднятись на скелю Гейта. Учасники експедиції з більш загостреним інстинктом самозбереження зможуть просто зробити свіжі фото на тлі скелі. Переїжджаємо на пляж Еггум, поблизу й ночуємо.

6 День (22 травня)
Ранок починається з короткого переїзду в містечко Фредванг. Стоп, ранок починається зі смачного сніданку. А потім вже різні переїзди. З Фредвангу стартуємо на вершину Рутен. Все задля божевільного виду на пляж Квалвіка – воістину найпрекрасніший пляж на Лофотенах. Медитуємо, фотографуємо, насолоджуємось моментом. Опісля спускаємось на сам пляж, запалюємо вогнище, готуємо гриль.

7 День (23 травня)
Короткий переїзд в Райне. Про Райне знають усі. Ви одразу впізнаєте його, коли ми туди приїдемо. Трошки пізніше піднімемось на Райнебрінген. Це буде кульмінаційний момент. Будьте готові до непередбачуваних проявів емоції. Хтось плаче, хтось голосно сміється, інші втрачають здатність говорити. Це магічне місце.
В другій половині дня будемо бродити самим містечком.

8 День (24 травня)
Перебираємось на паромі на острів Верой на самісінькому півдні Лофотенського архіпелагу. Нас чекає хайкінг на оглядовий майданчик Mastadfjellet. В цьому місці, як і на всьому острові загалом, буває дуже мало туристів. Нам доведеться протоптати нашу власну доріжку на гору. Але воно буде того варте. Може Райнебрінген і не був кульмінаційним моментом нашої подорожі? Під вечір повертаємось назад.

9-10 день (25-26 травня)
Довгий переїзд в Тромсе. Летимо в Гданськ. На наступний день повертаємося додому.

Рівень складності:
Легкий. Хоча будемо багато підійматись в гори, справиться кожен!
Розмір групи:
8-10 людей


Ціна програми 850€ включає*:

• Переліт Львів-Гданськ-Тромсо/Тромсо-Гданськ-Львів
• Оренда автомобілів, пальне, паркінг
• Ночівля 9 ночей в затишних будиночках
• Квитки на пароми Gryllefjord-Andenes,  Reine-Veroya, Veroya-Reine
• Оренда каяків.

Додаткові витрати (200-300€):

• Харчування, не передбачене програмою
• Кишенькові витрати.

Додаткові бонуси:

• Гриль на узбережжі
• Будемо слухати якісну музику в авто і на портативній колонці Marshall
• Корисні знайомства приємними людьми. 

Головна база:

м. Луцьк
Офіс буде скоро...

Контакти:

Андрій: +380932357075
Віталій: +380938414187
 

Email: friendlytravelukraine@gmail.com