Коли людина зважується на щось, то немов пірнає в стрімкий потік, який понесе її туди, де вона ніколи і не думала опинитися. (Пауло Коельйо)

website design templates


"Кардіо Швейцарія"

1 червня - 12 червня 2019 року (12 днів). Майже все включено*.

Про подорож:

Якби на Землю на оглядини мав зійти Творець, ми б повели його дивитись Швейцарію. Це ідеальна модель організації суспільства. А чого варті швейцарські гори, річки і озера! Навіть прихильники наукового походження світу визнають, що без Божого впливу тут не обійшлось. А поки Творець подорожує іншими частинами всесвіту, у нас є вільні місця на 11-денну подорож Швейцарією.

За 11 днів, ми пройдемося серед найвищих вершин, покатаємось на велосипедах серед найзеленіших лугів і поплаваємо на каяках по найблакитніших озерах. Ми не будемо користуватись підйомниками чи іншими подібними пристосуваннями, ми ж не німецькі пенсіонери. Якщо коротко, то кардіо буде багато.


Хайлайти:

1. Поплаваємо в холодних гірських озерах ✔
2. Зробимо шедевральні фото на тлі Маттерхорна ✔
3. Поласуємо швейцарським сиром на альпійських лугах ✔
4. Проведемо вечір в барі наших швейцарських друзів ✔
5.  Побачимо гори, в яких знімався один з фільмів про Джеймса Бонда✔

Розклад подорожі

1 день (1 червня)
Усі разом прилітаємо до Мілана. Ночуємо в місті, вранці відправляємося.

2 День (2 червня)
Вранці автомобілем їдемо до Цюріха. Зі здивуванням дізнаємось, що в місті легалізована проституція. А потім зі ще більшим здивуванням дізнаємось, що наша кардіо-програма таких розваг не передбачає. Після короткої прогулянки Цюріхом відправляємось в спокійнішу локацію – містечко Швіц. Там зустрічаємось з нашими швейцарськими друзями, спілкуємося з місцевими, нюхаємо тютюн зі спеціального пристосування. Це був останній спокійний день подорожі.

3 День (3 червня)
Вранці їдемо в сусідній Цуг, беремо на прокат велосипеди. Будемо досліджувати околиці міста, проїжджаючи повз гори і озера. Нас чекають як легкі прогулянки по долинах так і складніші підйоми вгору. Загалом, наша ціль – 40-50 кілометрів.

4 День (4 червня)
Після багатокілометрівки на велосипедах, потрібно дати нашим ногам відпочити. Ногам, але ж не рукам. Тому сьогодні будемо працювати веслами. Їдемо на люцернське озеро, беремо на прокат каяки і гайда по озері!

Дні 5-9 (5-9 червня)
Вранці четвертого дня переїжджаємо в Мейрінген, де починається наш 5-денний «Ведмежий трек». За цей час ми пройдемо підніжжям трьох найвищих і найбільш гордих швейцарських гір: Айгера, Монка і Юнгфрау. Також спустимось в долину Лаутербрунен. Закінчуємо трек в Ленці.

Дні 10-11 (10-11 червня)
Їдемо в Цермат. Наступні два дні будемо бродити в околицях Маттерхорна – легендарної гори з обкладинки шоколаду Тоблерон.

День 12 (12 червня)
Вранці їдемо на Верзаску, одну з найчистіших річок в Швейцарії в італійській частині країни. Під вечір вирушаємо в Мілан, де й закінчується наша швейцарська пригода.

Рівень складності:
Вище середнього
Розмір групи:
7-8 людей

Ціна програми включає*:

• Переліт Київ-Цюріх/Мілан-Київ
• Оренда автомобіля; пальне; паркінг в Швейцарії
• Проживання в готелях, 3 ночі.
• Оплата кемпінгів
• Харчування, передбачене програмою
• Оренда велосипедів, оренда каяків.

Додаткові витрати (200-300€):

• Харчування, не передбачене програмою
• Кишенькові витрати.

Додаткові бонуси:

• Зробимо пікнік на вершині Альп
• Будемо слухати якісну музику в авто і на портативній колонці Marshall.

Головна база:

м. Луцьк
Офіс буде скоро...

Контакти:

Андрій: +380932357075
Віталій: +380938414187
 

Email: friendlytravelukraine@gmail.com