Досконалісь – це не тоді, коли не має чого додати, а тоді, коли немає чого забрати. (Антуан де Сент-Екзюпері)

how to develop own website

"Велика заполярна пригода: Ісландія + Гренландія."

1 липня- 13 липня 2019 (13 днів).
Майже все включено*. 4900€

Напевно в кожного з нас є друг або знайома, які вже були в Ісландії. Ці гади, щоб їм! Той рот не закривається як повернулись з «льодовикового острову». Тепер при кожній нагоді переповідають свої ісландські пригоди у всіх деталях. Знов і знов. Закладаюсь, ви вже дуже добре знаєте, що чекає на вас в Ісландії: Вибухові гейзери і гарячі джерела, бурхливі водоспади і сонні вулкани, пляжі з чорним піском і безкрайні рівнини, кумедні паффіни і руді поні. Залишилось лише побачити все це на власні очі, доторкнутись до нього власними руками. І наступного разу, коли ваш товариш знову заїкнеться про щось ісландське, ви скажете з гордістю і дещицею самовдоволення: «Знаю-знаю, я був в Ісландії».

А потім зможете взагалі заткнути цих умніків фразою «А через тиждень ми поїхали в Гренландію». І навряд чи в вашій компанії знайдеться хтось, хто там вже бував. Офіційна статистика говорить, що менше сотні українців відвідують Гренландію щороку. Там, якщо чесно, то і місцеві не часто бувають. Гренландія – найменш густозаселена самоврядувальна територія на планеті.

Хоч у нас і передбачені частенькі зупинки для релаксу в термальних джерелах, програма дуже насичена. Благо, в Ісландії в цю пору полярний день. Тому якщо ви готові до такої кількості вражень і емоцій, сама природа нам сприятиме!


Хайлайти:

1. Спустимось на 120 метрів вниз в жерло сплячого ісландського вулкану, де колись булькала розпечена лава та грали свій концерт The Deftones ✔
2. Полетимо в Північну Америку, Ілуліссат по безвізу ✔
3. Скуштуємо стейк з м’яса вівцебика, тюленя, акули і/або кита. Ну і що то за козак, що не пробував матак – китове сало, якшо по-простому! Ну а якщо ви відчуваєте, що в ваших жилах тече варварська кров, то ваш вибір – маринована овеча голова «Свід». Хочете омлет з яєць морських пташок – теж не проблема. Все це в Гренландії ✔
4. Відправимось на морське сафарі, щоб подивитись на ігри китів. Якщо кити будуть в гуморі, звісно ✔
5. Впритул наблизимось до гренландських айсбергів ✔
6. Поплаваємо на каяках посеред льодовикової лагуни в Ісландії ✔
7. Спробуємо зробити фото на айсбергу в Гренландії ✔
8. Покупаємось в термальних джерелах Ісландії ✔

Розклад подорожі

1 День (1 липня) 
Усі разом вилітаємо зі Львова в ісландський Рейк’явік з короткою пересадкою в Варшаві.

2 День (2 липня)
На оглядини Рейк’явіка в нас залишиться трохи часу під кінець подорожі. А поки їдемо до вулкану Трінукагігур, щоб спуститись в його жерло на глибину 120 метрів. Ще раз – в справжнісіньке жерло, а не якийсь там кратер. По суті, це подорож в холодне серце сплячого вулкану. Після обіду переїжджаємо в містечко Кверагерді, а вже звідти ідемо в долину Рейк’ядалур, щоб викупатись в гарячому струмку.

3 День (3 липня)
Головна фішка сьогоднішнього дня – водоспади Сельяландсфос і Скогафос. Просинаємось рано, щоб уникнути великих натовпів хоч на одному з двох каскадів. Сельяландсфос – один з небагатьох водоспадів, якому можна залізти «за шиворіт» і при цьому не промокнути наскрізь. Під вечір їдемо на Рейнісф’яру – канонічний пляж з чорнющим піском і базальтовими стовпами. А заночуємо в селі з мелодійною назвою Кірк’юбайяркльойстюр неподалік.

4 День (4 липня)
Перебазовуємось в Скафтафель – унікальний національний парк на півдні острова. В льодяні печери Скафтафеля потрапити влітку нажаль не вдасться. Але цей національний парк ще має чим здивувати. Тут і базальтовий водоспад Свартіфос, і льодовик Ватнайокюдль, і інші природні дива. Опісля печемо в льодовикову лагуну Йокюльсарлон неподалік, щоб поплавати на каяках і спробувати на смак шматочок айсберга.

День 5 (5 липня)
На світанку переїжджаємо вздовж південно-східного узбережжя до озера Міватн. Концентрація унікальних ландшафтів в околицях цього озера просто зашкалює. Тут і сульфурові джерела, і вулканічне озеро Віті Маар, і рожевувато-помаранчева напівпустеля-напівгеотермальна зона Намаф’ял, і печерне джакузі Грйотаг’я з серіалу «Гра Престолів». Загалом, вражень вистачить до кінця дня.

День 6 (6 липня)
Сьогодні виходимо в відкрите море поблизу Хусавіка на півночі Ісландії, щоб перевірити нашу вдачу. Для когось фортуна – це виграти мікрохвильову пічку в «Лото-забава». А для нас сьогодні фортуна – то побачити китів і китоподібних в їхньому природному середовищі. В водах біля Хусавіка водяться і косатки, і горбачі, і пляшконоси високочолі, і смугачі малі, і інші їхні родичі. Ну хоч когось з цих персонажів то ми мусимо побачити!
Після морської прогулянки потихенько повертаємось в сторону Рейк’явіка. Фінальна зупинка в цей день – водоспад Годафосс.

День 7 (7 липня)
Маємо в програмі ще один могутній водоспад – Гюдльфосс. А неподалік водоспаду найактивніші в Ісландії гейзери. Це дві основні зупинки на сьогоднішній день. Під вечір повертаємось в Рейк’явік.

День 8 (8липня)
В 10 ранку нас чекає літак в гренландський Ілуліссат. Для когось це буде, вочевидь, літак в найбільшу пригоду в житті. В перший гренландський день прогулюємось містечком, знайомимось з гренландською культурою і кухнею.

День 9 (9липня)
Ілуліссат вабить мандрівників своїми айсбергами. Попри досить поширену зворотну думку, зовсім не обов’язково орендувати кораблик і пертись в відкрите море, щоб подивитись на айсберги. 10 кілометрів по узбережжю льодовикового фіорду Ілуліссат буде вдосталь, щоб насолодитись унікальними гренландськими пейзажами з берега. Під вечір приготуємо гриль з незвичних морепродуктів, які ми закупимо заздалегідь на місцевому рибному базарчику.

День 10 (10липня)
Хоч гренландські айсберги і можна роздивитись з берега, їхня велич розкривається по-справжньому лише під час морської прогулянки. Тому, сьогодні будемо ближче знайомитись з цими крижаними велетнями на екскурсійному кораблику. Найсміливішим з нас можливо навіть вдасться зійти на невеличкий айсберг для легендарного фото. Після морської прогулянки, коли рожеві вечірні сонячні промені забарвлять Ілуліссат в теплі кольори, ми знову будемо готувати гриль в інуїтському стилі.

День 11 (11липня)
Збираємо речі і повертаємось в Рейк’явік. Ввечері матимемо трохи вільного часу, щоб знайти своє улюблене місце в ісландській столиці.

12 День (12 липня)
Після пустинної Гренландії нам точно захочеться більше соціалізації. Тому, на 12 день подорожі їдемо в Блакитну Лагуну. Місце настільки популярне, що там зазвичай яблуку ніде впасти. Але, запевняємо вас, воно того варте. Другу половину дня проводимо в Рейк’явіку. Нам же потрібно закупити трохи хакарлу для наших друзів?

13 День (13 квітня)
Повертаємось в літо, повертаємось в Україну.


Рівень складності:
Легкий.
Розмір групи:
8-12 людей
Пам’ятка:
Потрібно мати з собою теплий одяг і надійне вологостійке взуття, а також біометричний паспорт.

Ціна програми €4900 включає*:

• Переліт Львів-Варшава-Рейк’явік-Варшава-Львів
• Переліт Рейк’явік-Ілуліссат-Рейк’явік
• Оренда авто, пальне і парковки в Ісландії
• Проживання в готелях/будиночках/хижах Ісландії і Гренландії
• Вечері по всьому маршруту
• Вхід в усі національні парки
• Спуск в жерло Трінукагігура
• Оренда каяків в Скафтафелі
• Морська прогулянка в ісландському Хусавіку та гренландському Ілуліссаті

Додаткові витрати (200-300€):

• Харчування, не передбачене програмою
• Витрати на власний розсуд
• Страхування

Додаткові бонуси:

• Фото в кратері, де колись зіграли свій концерт The Deftones
• Будемо слухати якісну музику в авто і на портативній колонці Marshall
• Дізнаємося багато цікавих деталей по історії і культурі Ісландії та Гренландії.
• Побуваємо в Північній Америці.

Головна база:

м. Луцьк
Офіс буде скоро...

Контакти:

Андрій: +380932357075
Віталій: +380938414187
 

Email: friendlytravelukraine@gmail.com