Грецький родтріп
Червень 2017

Афіни, Спарта, Олімпія, Мітікос, Патра, Дельфі.

website templates

Трошки про подорож

    В Грецію ми їздили двічі. Маршрути співпадали лише частково, бо дуже вже хотілось повернутись в деякі місця. За 2 поїздки ми проїхали всю материкову частину країни, включно з мега-автентичним Пелопенеським півостровом. Отож, вердикт: Нема в Європі країни такої самобутньої, колоритної і кольорової як Греція. Живуть собі розміреним життям і не паряться нічим. А як же тут паритись, якщо твою країну омиває 6 морів, а ВВП країни падає швидше ніж рейтинги Віталіка Козловського в національному хітпараді після виступу на Красній Площі. Не біда. Зрозсло безробіття до 20%? Та кому треба та робота! Закрилась половина готелів і не їдуть туристи? Давай досвіданія! Є враження, що половина греків взагалі не знає, що вони в тому ЄС. Тут і англійською ніхто не говорить. Зараз ідеальна пора, щоб їхати в Грецію. Пляжі пусті, люди привітні, ціни адекватні, туристами не пахне.

Цікаві факти про Грецію:

• Греція потонула в економічній кризі. Повсюду стоять зачинені, недобудовані приміщення, яким так і не судилось стати пафосними готелями, кафе та супермаркетами. Масовість цього явища реально вражає. 

• Грецькі дороги – це суцільні серпатини без кінця і краю, і це реально стрьомно.

• Греція = Рододендрони. Вони чарівні: рожеві та білі кущі розміром вдвічі більші за мене, які прикрашають сотні кілометрів доріг.

• Грецію умовно омиває 4 моря: Егейське, Іонічне, Середземне та Критське. Мені пощастило побачити і погріти дупу у всіх них. Якщо ви їдете на відпочинок власним транспортом, то варто одразу проїжджати повз Егейське море, бо то така сама калюжка як і Чорне (хай не ображаються любителі Чорного моря, «нічєво лічнава»). Справжню райську воду та береги ви знайдете саме на Іонічному морі.

• Через глибку фінансову кризу Грецькі пляжі порожні в прямому сенсі цього слова. Зрідка ви побачите трейлери на німецьких номерах, в яких відпочивають бабусі і дідусі зі своїми собачками. Та все ж практично скрізь є душові з прісною водою.

• Кімнату біля моря можна зняти за 30 євро на добу, напевно можна знайти і ще дешевше. Для того, щоб відчути дух справжньої Греції НЕ їдьте у відомі туристичні місця, які нібито must visit, їдьте в села! Вони нереальні, казкові, ніби з іншого світу.

• Будучи у якійсь колоритній сєлушці понад морем, обовязково відвідайте декілька Таверн. Найчастіше вони дуже старенькі, яскраві, на першому поверсі, а на другому живуть власники,які там же і працюють. Замовте 2 пива по 2,5 Є (в середньому) і чекайте на велику порцію або жарених анчоусів, або картопельки з салотом, чи іншої закусочки- абсолютно безкоштовно!


Головна база:

м. Луцьк
Офіс буде скоро...

Контакти:

Андрій: +380932357075
Віталій: +380938414187
 

Email: friendlytravelukraine@gmail.com