"Життя — це завжди двері, — якось сказав Пі. — Але далеко не всі знають, що вони відчиняються. Не всі навіть знають, що ці двері існують"
 Сергій Мартинюк, "Капітан Смуток".

Mobirise

Фарерські острови. Покатаємось на вертольоті посеред Атлантики

30 червня - 8 липня 2019 (9 днів). Включено перельоти, житло, авто.

Мало хто знає, що Гамлет, принц данський, насправді задавався питанням «Фарери чи не Фарери?» Бідний Гамлет, він там так і не побував. Не будемо повторювати його помилок.

Українцям тепер не потрібно відкривати окрему данську візу для поїздки на Фарери за умови, що у вас є біометричний паспорт.

Якщо вам подобається природа Ісландії та Норвегії, то Фарери – ваш напрямок. Тільки свіжіший. Якщо у вас викликають посмішку вівці, то Фарери («Овечі острови» в перекладі) – ваш напрямок. Овець тут вдвічі більше ніж самих фарерців. Якщо ви не любите фаст-фуд, то Фарери – ваш напрямок. Улюблена їжа острів’ян – лосось і, вочевидь, баранина. Ми теж не проти такої дієти, а ви? А ще тут нема тюрем, лише три світлофори, дешеве вертолітне сполучення між островами, і не більше 5 кілометрів до океану з будь-якої точки на будь-якому з 18 Фарерських островів.


Хайлайти:

1.    Політаємо на вертольоті посеред Атлантики ✔
2.    Покатаємось по основних островах Фарерського архіпелагу ✔
3.    Завітаємо в Вільне місто Християнія в самісінькому серці Копенгагена ✔
4.    Прогуляємось навколо озера Сорвагсватн. Якщо не знаєте, що то за озеро, то просто загугліть і зрозумієте, що воно робить в хайлатах ✔

Розклад подорожі

1 День (30 червня)
Усі разом вилітаємо з Києва в казковий Копенгаген. Заселяємось, вечеряємо і на бокову.

2 день (1 липня)
В 11:00 другого дня двогодинний переліт на самі Фарери. Проводимо день в містечку Торсгавн.

3 День (2 липня)
Сьогодні маємо по плану дослідження острова Вагар. Тут чимало дійсно епічних місць: озеро Сорвагсватн, яке вмостилось на скелі поряд з океаном; водоспад Мулафоссур, який впадає прямісінько в Атлантику; мальовниче село Гасадалур поруч з цим водоспадом; скелі, з яких в часи вікінгів рабів скидали в океан; морські ворота Дрангарнір; скеля «Trollkonufingur», або «Палець тролихи» по-нашому – фарерська відповідь норвезькому «Язику троля». Хух, аби все встигнути роздивитися.

4 День (3-4 липня)
В програмі на ці дні острови Стреймой та Естурой. На цих островах багато автентичних сіл з дерев’яними будиночками і трав’яними дахами, серед яких нас найбільше цікавлять Саксун, Тйорнувік та Гйогв. На нас тут також чекають пляжі з чорним піском. А ще найвища на Фарерах гора – Слаттеретіндур. Насправді висота гори всього 880 метрів. Однак, особливість в іншому. Подейкують, в ясний день з вершини Слаттеретіндура можна розгледіти льодовик Ватнайокуль в Ісландії за 550 кілометрів на північний захід. Це все, що вам потрібно знати про справжній кругозір людини.

5 День (5 липня)
Сьогодні покатаємось по дрібніших островах на півночі Фарерського архіпелагу. Програма дуже гнучка. Тож будемо зупинятись там, де нам заманеться.

6 День (6 липня)
В 16:00 повертаємось в Копенгаген. Ми вже казали, що це казкове місто? Під час вечірньої прогулянки містом ви й самі все зрозумієте.

7 День (7 липня)
Ще один день для більш глибокого знайомства з Копенгагеном. Зокрема походимо по Вільному місті Християнія – особливому частково самоврядувальному кварталові Копенгагена. Також буде можливість покататись на ковзанах посеред зимового Копенгагена. Добру частину часу будемо ховатись від холоду в затишних данських кафешках.

8 День (8 липня)
Виліт в Україну о 19:00. Тож матимемо достатньо часу, щоб купити сувенірів рідним і друзям.


Рівень складності:
Легкий
Пам’ятка:
Потрібно мати з собою теплий одяг і надійне вологостійке взуття та біометричний паспорт
Розмір групи:
5-12 людей

Ціна програми  включає:

• Авіапереліт Київ-Копенгаген-Торсгавн-Копенгаген-Київ
• Проживання в готелях, апартаментах і/або гестхаусах по всьому маршруту
• Оренда авто на Фарерах
• Всі інші витрати, пов’язані з пересуванням по маршруті
• Сніданки і вечері на Фарерах від пана Віталія.

Додаткові витрати (200-300€):

• Харчування, не передбачене програмою
• Витрати на власний розсуд
• Страхування.

Додаткові бонуси:

• Фото з топірцем, якщо він не полетів у вирій
• Будемо слухати якісну музику в авто і на портативній колонці Marshall
• Дізнаємося багато цікавих деталей по історії і культурі островів
• Перезнайомимся з крутими людьми в нашій команді.

Головна база:

м. Луцьк
Офіс буде скоро...

Контакти:

Андрій: +380932357075
Віталій: +380938414187
 

Email: friendlytravelukraine@gmail.com