"Життя — це завжди двері, — якось сказав Пі. — Але далеко не всі знають, що вони відчиняються. Не всі навіть знають, що ці двері існують"
 Сергій Мартинюк, "Капітан Смуток".

simple site builder

Фарерські острови. Покатаємось на вертольоті посеред Атлантики

30 червня - 8 липня 2019 (9 днів). Включено перельоти, житло, авто.

Мало хто знає, що Гамлет, принц данський, насправді задавався питанням «Фарери чи не Фарери?» Бідний Гамлет, він там так і не побував. Не будемо повторювати його помилок.

Українцям тепер не потрібно відкривати окрему данську візу для поїздки на Фарери за умови, що у вас є біометричний паспорт.

Якщо вам подобається природа Ісландії та Норвегії, то Фарери – ваш напрямок. Тільки свіжіший. Якщо у вас викликають посмішку вівці, то Фарери («Овечі острови» в перекладі) – ваш напрямок. Овець тут вдвічі більше ніж самих фарерців. Якщо ви не любите фаст-фуд, то Фарери – ваш напрямок. Улюблена їжа острів’ян – лосось і, вочевидь, баранина. Ми теж не проти такої дієти, а ви? А ще тут нема тюрем, лише три світлофори, дешеве вертолітне сполучення між островами, і не більше 5 кілометрів до океану з будь-якої точки на будь-якому з 18 Фарерських островів.


Хайлайти:

1.    Політаємо на вертольоті посеред Атлантики ✔
2.    Покатаємось по основних островах Фарерського архіпелагу ✔
3.    Завітаємо в Вільне місто Християнія в самісінькому серці Копенгагена ✔
4.    Прогуляємось навколо озера Сорвагсватн. Якщо не знаєте, що то за озеро, то просто загугліть і зрозумієте, що воно робить в хайлатах ✔

Розклад подорожі

1 День (30 червня)
Усі разом вилітаємо з Києва в казковий Копенгаген. Заселяємось, вечеряємо і на бокову.

2 день (1 липня)
В 11:00 другого дня двогодинний переліт на самі Фарери. Проводимо день в містечку Торсгавн.

3 День (2 липня)
Сьогодні маємо по плану дослідження острова Вагар. Тут чимало дійсно епічних місць: озеро Сорвагсватн, яке вмостилось на скелі поряд з океаном; водоспад Мулафоссур, який впадає прямісінько в Атлантику; мальовниче село Гасадалур поруч з цим водоспадом; скелі, з яких в часи вікінгів рабів скидали в океан; морські ворота Дрангарнір; скеля «Trollkonufingur», або «Палець тролихи» по-нашому – фарерська відповідь норвезькому «Язику троля». Хух, аби все встигнути роздивитися.

4 День (3-4 липня)
В програмі на ці дні острови Стреймой та Естурой. На цих островах багато автентичних сіл з дерев’яними будиночками і трав’яними дахами, серед яких нас найбільше цікавлять Саксун, Тйорнувік та Гйогв. На нас тут також чекають пляжі з чорним піском. А ще найвища на Фарерах гора – Слаттеретіндур. Насправді висота гори всього 880 метрів. Однак, особливість в іншому. Подейкують, в ясний день з вершини Слаттеретіндура можна розгледіти льодовик Ватнайокуль в Ісландії за 550 кілометрів на північний захід. Це все, що вам потрібно знати про справжній кругозір людини.

5 День (5 липня)
Сьогодні покатаємось по дрібніших островах на півночі Фарерського архіпелагу. Програма дуже гнучка. Тож будемо зупинятись там, де нам заманеться.

6 День (6 липня)
В 16:00 повертаємось в Копенгаген. Ми вже казали, що це казкове місто? Під час вечірньої прогулянки містом ви й самі все зрозумієте.

7 День (7 липня)
Ще один день для більш глибокого знайомства з Копенгагеном. Зокрема походимо по Вільному місті Християнія – особливому частково самоврядувальному кварталові Копенгагена. Також буде можливість покататись на ковзанах посеред зимового Копенгагена. Добру частину часу будемо ховатись від холоду в затишних данських кафешках.

8 День (8 липня)
Виліт в Україну о 19:00. Тож матимемо достатньо часу, щоб купити сувенірів рідним і друзям.


Рівень складності:
Легкий
Пам’ятка:
Потрібно мати з собою теплий одяг і надійне вологостійке взуття та біометричний паспорт
Розмір групи:
5-12 людей

Ціна програми  включає:

• Авіапереліт Київ-Копенгаген-Торсгавн-Копенгаген-Київ
• Проживання в готелях, апартаментах і/або гестхаусах по всьому маршруту
• Оренда авто на Фарерах
• Всі інші витрати, пов’язані з пересуванням по маршруті
• Сніданки і вечері на Фарерах від пана Віталія.

Додаткові витрати (200-300€):

• Харчування, не передбачене програмою
• Витрати на власний розсуд
• Страхування.

Додаткові бонуси:

• Фото з топірцем, якщо він не полетів у вирій
• Будемо слухати якісну музику в авто і на портативній колонці Marshall
• Дізнаємося багато цікавих деталей по історії і культурі островів
• Перезнайомимся з крутими людьми в нашій команді.

Головна база:

м. Луцьк
Офіс буде скоро...

Контакти:

Андрій: +380932357075
Віталій: +380938414187
 

Email: friendlytravelukraine@gmail.com