Родтріп тур Барселона - Перпіньйон - Андорра - Грінрівер каньйон
28 жовтня - 5 листопада 2016

Подорож автомобілем з м. Барселона на північ морським узбережжям до південної Франції, а звідти до Duty-free країни Андорра, та назад через ідилічно прекрасний каньйон Монт-Ребей.

amp template

План подорожі

1 ДЕНЬ (28 жовтня 2016)
Прилітаємо в Барсу. Швиденько скинули наші речі і гайда в місто. Барселона унікальна тип, що вона за день має три обліки. Перший вранішній, коли на вуличках ходять в основному місцеві жителі і все ідилічно спокійно. Другий, після обідньої сієсти, коли лбди масово виходять на вулиці, звідусіль видно туристів, кафешки заповнені... Місто живе. І третій облік, облік "ночі", коли вся молодь збирається біля барів, ресторанів, клубів і починається масове святкування.

2 ДЕНЬ (29 жовтня 2016)
Прокидаємося, снідаємо і йдемо гуляти містом. La Rambla вранці набагато спокійніша за ту, якою ми її побачили ввечері. Незначне пожвавлення відчутне біля ринку La Boqueria. Асортимент вражає недосвідчене око туриста, проте ми чітко знаємо, за чим ми прийшли. Спробувавши устриць, фруктів та інших середземноморських делікатесів ідемо далі. Відвідуємо готичний район, парк de la Ciutadella, гуляємо Барселоньєтою. Після обіду в кафе на деякий час прийшли відпочити на пляж. Ще тепло, тому купалися всі.

3 ДЕНЬ (30 жовтня 2016)
Вранці відвідули храм de la Sagrada Familia з його вже легендарною історією. Познайомилися з історією життя і творчості Антоніо Гауді. Відвудали кафе зі свіжими морепродуктами, яке рекомендуывли наші друзі з Барси. 

4 ДЕНЬ (31 жовтня)
День присвятили парку Montjuic. Також взяли велосипеди на прокат і відвідали усі віддаленіші місця в Барсі, які є в нашому to do list.

5 ДЕНЬ (1 листопада)
Орендували маленький Renault Clio і вирушили на північ через Бадалону. Цього дня в нас з`явилася ще одна улюблена машина. Всю дорогу насолоджувалися гарними краєвидами, в яких поєднувалися скелі, Середземне море та іспанська архітектура. До вечора доїхали до французького Перпіньйона, в околицях якого селимся в селищі Saint Cyprien в привітної француженки, яка ні слова англійською. Як добре, що існує мова жестів і наша Руслана вчила французьку:) Вечір з друзями проводимо на пляжі в компанії Камемберту, багета, вина. Вода вже холодніша, ніж в Барселоні, тому купатися зважуються не всі. Проте, треба купатися. ми ж на самому півдні Франції!!!

6 ДЕНЬ (2 листопада)
Виїжджаємо в Андору, країну, яку мало хто покаже на карті, але ми покажемо, ми вчилися на міжнародних:) Але, чесно, з університета знаємо про Андору повний нуль. Добре, що реферати і курсові в уніку закінчилися, і в нас з'явився час нарешті побачити світ). Так от, коротко, Андора має дуже стару історію. Зараз знаходиться під протекторатом єпископа Уржельського (Іспанія) та Франції. Країна-офшор, Duty-free зона не раз здивує нас своїм укладом.

7 ДЕНЬ (3 листопада)
Вранці покидаємо наш готель з прекрасними видами на гори і повертаємося до Іспанії. Прикордонний контроль тут ніхто не відміняв, тому надлишки алкоголю та сигарет довелося б залишити в Андорі:) По дорозі відвідуємо місце "сили" Green River Canyon поруч з Mont Rebei. Тиша, відсутність людей, прекрасне творіння природи - і кожен з нас просто пообіцяв собі сюди повернутися. Ніч зустрічаємо знову в Барсі.

8 ДЕНЬ (4 листопада)
За планом у нас відвідини Tibidabo та парку Гуель.

9 ДЕНЬ (5 листопада)
Повертаємося додому.

Звіт по подорожі

Таким чином, наша подорож-розвідка була успішною. Три країни, регіон Каталонія були досліджені. Всі ми насолодилися середземноморськими краєвидами, познайомилися з каталонською культурою, скуштували устриці та паелью. Перміньйон, Андора, Монт-Ребей і, власне, Барселона, залишили тільки найкращі спогади. Для істориків і дослідників даний маршрут виявився б надзвичайно вдалим. Насиченість історією просто зашкалювала.

Головна база:

м. Луцьк
Офіс буде скоро...

Контакти:

Андрій: +380932357075
Віталій: +380938414187
 

Email: friendlytravelukraine@gmail.com